Umelá inteligencia pre všetkých študujúcich anglického jazyka

DynEd stojí na čele prevratných zmien v modernej jazykovej výučbe. Prioritou DynEd je maximálna efektivita štúdia s podporou technológií a úspora nákladov. Jedinečný vzdelávací koncept DynEd využíva blended learning, optimalizuje úlohu učiteľa a najpokročilejšej umelej inteligencie a poskytuje tak svojim študentom bezkonkurenčnú formu výučby.

Dve sady kurzov
podľa osobných preferencií

 Profesijné kurzy neo sú určené tým z vás, ktorí jednoznačne dávate prednosť mobilným zariadeniam, a s tabletom či inteligentným telefónom ste nerozlučný tím. Neo bol vytvorený pre dospelých študujúcich na všetkých úrovniach anglického jazyka. Na základe vašich potrieb automaticky stanoví ideálny študijný postup a maximálne efektívne vás dovedie k dosiahnutiu vytýčeného cieľa. Popri všeobecnej angličtine pre medzinárodnú komunikáciu vás neo naučí funkčný a situačný obchodný a profesijný jazyk.

 Profesijné kurzy DynEd sú určené tým z vás, ktorí chcú o svojom študijnom postupe spolurozhodovať. Tieto kurzy vám priebežne radia ako zvýšiť efektivitu štúdia, ale rozhodnutie nechávajú na vás. Sledujú vaše študijné zvyklosti, hodnotia kvalitu štúdia konkrétne automatickou spätnou väzbou a poskytujú numerické vyjadrenie efektivity štúdia ako pre každého študenta, tak pre triedu celkovo. Profesijné kurzy DynEd študujete online alebo offline na všetkých počítačoch, notebookoch, na iPadoch a vybraných tabletoch. Pokrývajú všetky vekové kategórie a jazykové úrovne.