Všetko potrebné pre vás a vašu rodinu, aby ste konečne začali HOVORIŤ anglicky

Učiť sa jazyk je náročné, milióny ľudí denne usilujú o zlepšenie. Vy ale zápasiť nemusíte. Aplikácia DynEd pre výučbu angličtiny spolu s pravidelnou podporou živého lektora umožní vám a vašej rodine prestať bojovať a naučiť sa HOVORIŤ anglicky.

Náš proces založený na zručnostiach vám umožní učiť sa precvičovaním, rovnako ako sa učíte šport alebo na hudobný nástroj: len rozsiahle precvičovanie počúvania a rozprávanie vybuduje jazykové reflexy potrebné do diskusie v angličtine.

A nebudete na to sami. Máte neustále k dispozícii nášho sofistikovaného Inteligentného tútora, ktorý vám poskytne spätnú väzbu a rady ako prínos štúdia zvýšiť. Vzhľadom k tomu, že lektor môže sledovať váš pokrok online, stretávate sa krátko a sústredíte sa na javy, s ktorými potrebujete pomoc.

Aplikácie DynEd podporujú Windows, Mac, Android a iOS. Môžete si ich nainštalovať na ľubovoľný počet zariadení, a tak študovať kdekoľvek a kedykoľvek.

Vďaka integrovanej certifikácii CEFR vám DynEd umožní dosiahnuť cieľ, ktorý ste si stanovili: byť povýšený, pripraviť sa na prijímacie skúšky atď.